Luksusowy Apartament Yachtpark Gdynia 07.07.2021

Częstochowa , Klaver Team Cena : Proszę o kontakt 577 901 944 Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

Hydraulik-Niemcy- super oferta!!!

Szukasz pracy za granicą?  Już nie musisz!

Mamy dla ciebie atrakcyjną ofertę pracy w Niemczech.

Zakres obowiązków:

  • •praca przy montażu instalacji sanitarnych

  • •instalacja oraz zapewnienie prawidłowego funkcjonowania instalacji grzewczych (centralnego ogrzewania) i wodno-kanalizacyjnych w budynkach

  • •biały montaż

Wymagania:

  • •doświadczenie w zawodzie

  • •znajomość języka niemieckiego

  • •mile widziane prawo jazdy kat. B

  • •sumienne wykonywanie powierzonych zadań

Oferujemy:

  • •atrakcyjna stawka godzinowa

  • •kontrakt na warunkach niemieckich z możliwością pracy na stałe

  • •dodatki urlopowe i świąteczne

  • •rosnące stawki godzinowe

  • •pełen pakiet socjalny

Jesteś zainteresowany?

Koniecznie zgłoś się do nas!

Kontakt:

Magda tel: +48 577 901 944 zadzwoń napisz sms o treści „hydraulik” – oddzwonię! rekrutacja@klaverteam.com

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy

Numer ogłoszenia : 17699
Liczba odsłon: 1, dzisiaj0