Luksusowy Apartament Yachtpark Gdynia 07.07.2021

Częstochowa , Kamila Cena : Proszę o kontakt +48 570 901 414 Kliknij, aby wyświetlić numer telefonu

Holandia- order picker/ operator wózka EPT- aktrakcyjna stawka!!

Szukasz legalnej pracy w Holandii- koniecznie zadzwoń do nas!

Miejsce pracy: Holandia- Nunspeet/Tilburg

Szukamy osób : dyspozycyjnych i zaangażowanych w wykonywanie swoich obowiązków

Mile widziane osoby z doświadczeniem!!

Zakres obowiązków:

  • - zbieranie zamówień

  • - ręczne sortowanie artykułów

  • - rozładunek i załadunek

  • - porządkowanie itp..

  • - obsługa wózków ept

Co pracodawca zaoferuje w zamian za Twoją pracę?

  • - atrakcyjną stawkę godzinową

  • - pracę w stabilnej, dobrze zorganizowanej firmie

  • - wypłaty w systemie tygodniowym z możliwością zaliczek

  • - fajne zakwaterowanie i ubezpieczenie

  • - umowę na warunkach holenderskich

  • - na miejscu opiekę polskiego koordynatora

Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń do mnie!

Kamila:

tel: +48 570 901 414

work@klaverteam.com- tutaj prześlij mi swoje Cv

Dominika:

tel: +48 570 901 033

job@klaverteam.com

Mamy też inne fajne oferty w Holandii!

Karina:

tel: +48 570 901 913

praca@klaverteam.com

Izabela:

tel: +48 731 901 913

job2@klaverteam.com

Zapraszam również do kontaktu na Skype, WhatsApp!!

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450)

Numer ogłoszenia : 17729
Liczba odsłon: 1, dzisiaj0